04:30 świeca zapachowa

Kod produktu: DOR-04:30
139,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

04:30 Par surprise

4.30 Czy impreza się skończyła? Czy odejdziesz? Wystarczyło kilka chwil, abym zmienił zdanie. Ten drzewny, bursztynowy zapach nas zaskoczył.

Sposób użycia

Jak najlepiej wykorzystać świecę D'Orsay:

  • Jeśli zapalasz ją po raz pierwszy, pozwól, by cała jej powierzchnia stała się płynna (około 4 godziny).
  • Jeśli palisz świecę przez krótki czas, ryzykujesz, że powierzchnia świecy stopi się tylko częściowo. Kolejny raz zapal ją na maksymalnie 3-4 godziny. Ale nie pozwól, aby świeca paliła się dłużej. Dzięki temu knot pozostanie nienaruszony, a świeca będzie spalała się optymalnie.
  •  Poczekaj, aż wosk ostygnie, zanim zapalisz ją po raz kolejny. Przed każdym zapaleniem ostrożnie przytnij knot, tak aby nie był dłuższy niż 5 mm i upewnij się, że jest czysty.
  • Nie zostawiaj palącej się świecy bez nadzoru.
  • Przechowuj świecę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.
Nuty Zapachowe
Głowa

cyprys

Serce

mirra, kadzidło

Baza

wetiwer, piżmo

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu