20:15 Pefumy do wnętrz 90 ml

Kod produktu: DOR067
419,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

20:15 Presque prête by Isabelle Stanislas to pierwsze dzieło z kolekcji zapachów do domu autorstwa architektów. Isabelle Stanislas jest znaną francuską architektką i projektantką wnętrz.

Pefumy 20:15 Presque prête przenosi nas do wysublimowanego świata kreatorki przestrzeni, jaką jest Isabelle Stanislas. Zestawia na zasadzie przeciwieństwa harmonijne nuty, a przeciwieństwa przyciąga do siebie. Bergamotka podkręca kadzidło, zmienny cedr łączy się z paczulą, terpentyna krzyżuje się z ambrą.

Składniki

Nuta głowy: terpentyna

Nuty serca: drzewo cedrowe atlas, drzewo sandałowe, brzoza, kadzidło, irys, eukaliptus

Nuty bazy: piżmo, ambra, paczula

Nuty Zapachowe
Głowa

terpentyna

Serce

drzewo cedrowe z Atlasu, drzewo sandałowe, brzoza, kadzidło, irys, eukaliptus

Baza

piżmo, ambra, paczula

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu