Bezpiecznie z Galilu

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort zarówno Wasz, jak i całego personelu. Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące funkcjonowania naszych sklepów.

Nasze sklepy

Nasze Konsultantki są do Waszej dyspozycji. Pomogą Wam wybrać produkty zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. W naszych sklepach zapewniamy dostęp do żelu antybakteryjnego. Przestrzeń neopefumerii oraz wszystkie powierzchnie są regularnie i bardzo starannie dezynfekowane. 

Zakupy bez wychodzenia z domu

Nasza strona www.galilu.pl działa dla Was nieustannie 24/7. Potrzebujecie konsultacji z zakresu perfum i/lub doboru pielęgnacji? Służymy radą pod adresem mailowym [email protected] oraz nr tel. +48 572 288 722 (PN-PT 09:00-17:00).

Magazyn i wysyłka

Gwarantujemy, że w naszym magazynie stosujemy wszelkie środki ostrożności. Wasze zamówienia są uważnie pakowane, a następnie odpowiednio zabezpieczane. Dbamy o higienę pracy, dezynfekujemy półki, przekazujemy paczki dostawcy, używając rękawiczek.

Ściśle współpracujemy z partnerami spedycyjnymi, bezkompromisowo pilnując standardów dostaw. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezkontaktowego odbioru – na Waszą prośbę kurier zachowa odpowiedni dystans oraz samodzielnie podpisze potwierdzenie. Dzięki temu jedyny fizyczny kontakt, jaki macie, to ten z paczką.

 

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żebyście czuli się potraktowani z należną starannością i dbałością o każdy detal. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pozostańmy w kontakcie,
Zespół Galilu