Black phantom "Memento Mori" EDP

Grupa olfaktoryczna: gourmand, drzewna
Kod produktu: KIL-backphantom
536,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Inspiracja: Na niespokojnych morzach nieuchwytny piracki statek stawia czoło czarnym wodom, zanurzając się głęboko w tajemnicy. Black Phantom “Memento Mori” pomiędzy falami odsłania swoje ukryte skarby wytrwałym ciekawskim. 


Historia zapachu: Akord rumu z Martyniki, przypominający pirackie wody, dodaje zapachowi w nucie serca silnie kawowego charakteru, który zostaje zrównoważony esencją wetiweru. Śmiertelne ukąszenie akordu cyjankowego ukrywa się w kompozycji groźnie jak uśmiech samej śmierci. Możesz jednak spokojnie puścić jej oko, ponieważ trzcina cukrowa i ciemne kremowe drzewo sandałowe sprawią, że na końcu tej męczącej podróży spotka cię słodka nagroda.

Składniki
Akord rumu, kawa, esencja wetiweru, cyjanek, trzcina cukrowa, drzewo sandałowe
Nuty Zapachowe
kawa, rum, wetiwer, drzewo sandałowe, akord cyjanku, trzcina cukrowa

O marce Kilian Paris

 

 

Paryska marka, która budzi pożądanie miłośników oryginalnych zapachów na całym świecie. Odważna, piekielnie zmysłowa i ironiczna zarówno w łączeniu składników, jak i ich opisywaniu. Kilian Hennessy, dziedzic i spadkobierca rodzinnej fortuny i interesu (produkcji słynnych koniaków), zawsze podkreślał, że nie chce pracować “dla rodziny”. Kilkanaście lat uczył się rzemiosła u najlepszych, żeby dziś bez wahania spełniać swoje olfaktoryczne fantazje. Jego zapachy są ciężkie, intensywne, nawet mroczne. Kocha nuty drzewne, ambrowe, kadzidlane. 

Te zapachy to luksus w czystej postaci, tak samo jak flakony i pudełka w stylu Art Déco, które z powodzeniem mogą służyć jako szkatułki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu