Chicago City Kit

Kod produktu: AESOP212
299,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Od Chicago do Chengdu i nie tylko, zestaw Chicago firmy Aesop pozwala zachować spokój podczas przygód na całym świecie. Ten wygodny zestaw zawiera dziewięć orzeźwiających produktów niezbędnych w podróży, które zapewnią nienaganną pielęgnację.

Zestaw zawiera:

Mouthwash 50 mL, Toothpaste 10 mL, Shampoo 50 mL, Conditioner 50 mL, Geranium Leaf Body Cleanser 50 mL, Geranium Leaf Body Balm 50 mL, Parsley Seed Facial Cleanser 15 mL, Parsley Seed Anti-Oxidant Facial Toner 15 mL, Parsley Seed Anti-Oxidant In

O marce Aēsop

 

Proste botaniczne receptury,  zapachy, które występują w naturze, ponadczasowa, niezmienna od lat estetyka. Dzięki niezwykłemu wyczuciu, konsekwencji i braku nachalnej reklamy marka ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku. I utrzymuje ją od 1987 roku.

Aēsop bazuje na ekstraktach z roślin w wielu postaciach, a formuły zawierają najlepsze zbiory roślinne z danego sezonu — dlatego też każdego roku są nieco inne. Marka nie ogranicza się jednak do składników naturalnych, sięga czasami po substancje syntetyczne — zawsze sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma tu podziału na porę dnia (choć zdarzają się wyjątki) czy płeć. Czym jeszcze ją  wyróżnia? Inwestuje w innowacje, ale też… relacje ze światem sztuki — opakowania edycji limitowanych powstają we współpracy z wybitnymi artystami.  

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu