citrus ester woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa, zielona, aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: AETH009
665,00 zł 365,75 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 665,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać później z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Jeśli dobrze pamiętam, zdarzyło się to pierwszego dnia stworzenia świata. Ten dzień wydawał się ciągnąć w nieskończoność, a nie można było mieć pewności, czy nastąpi po nim kolejny. W pewnym momencie zaakcentowała się rozwibrowana energia twórczego Ducha, świetlista (METHYL GRAPEFRUIT) i opiekuńcza, z lekkim posmakiem pierwotnych owoców (FIRASCONE®, RHUBAFVRANE®). Tak powstało życie.

CITRUS ESTER to fizyka kwantowa zapachu. Ta kompozycja opowiada o atomach, które łączą się w pary i rozstają na zawsze, gdy tylko spryskać się perfumami. CITRUS ESTER to molekularna woda kolońska. Połączenie składników METHYL GRAPEFRUIT i RHUHAFURANE daje poczucie, jakby zapach był stale w przygotowaniu: jest tak świeży i wyrazisty zarazem. Wystarczy porównać ten zapach z tradycyjną wodą kolońską, aby w pełni zrozumieć różnicę.

 

Uwaga: Zewnętrzne opakowanie może posiadać wady typu wgniecenia lub zarysowania, nie mają one jednak wpływu na działanie produktu.

Składniki
HERBAC / METHYL GRAPEFRUIT / FIRASCONE / RHUHAFURANE / STEMONE / VETIVERYL ACETATE / MUSC T / ISO E SUPER®
Nuty Zapachowe
Herbac, Methyl Grapefruit, Firascone, Rhuhafurane, Stemone, Vetiveryl Acetate, Musc T, Iso E Super

O marce Aether

 

Æther to zapachy konceptualne, hołd złożony molekułom syntetycznym. Stanowią pewną olfaktoryczną zagadkę — przyzwyczajeni do nut zapachowych czerpiących z natury i bliskiego otoczenia człowieka, przy pierwszym  spotkaniu z nimi nie mamy czego się chwycić. Nos (i mózg) traci punkt oparcia.  Jednak jest to miły rodzaj zaskoczenia — taki, który szybko przeradza się w zachwyt. Wnosi powiew świeżości,  a nawet ukojenia.

„Perfekcja jest osiągnięta nie wtedy, kiedy nie trzeba już niczego dodawać, ale wtedy, gdy nie trzeba niczego usuwać” — cytat z Antoine’a de Saint-Exupéry’ego na stronie Aether najlepiej oddaje ideę tej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu