Cologne Bigarade woda kolońska

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: FM - cologne bigarade
Ocena:
100 % of 100
1 340,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Cologne Bigarade - Jean Claude Ellena. Kto powiedział, że wszystkie wody kolońskie muszą być takie same? Jean Claude Ellena oparł swoją innowacyjną formułę wody kolońskiej na esencji gorzkiej pomarańczy. Cologne Bigarade zbudowana jest wokół koncepcji świeżości ze szczyptą goryczy. Kompozycję cechuje szlachetna ascetyczność. Przy jej konstruowaniu zrezygnowano z zapachowych dodatków i ozdobników. Pozostały wyłącznie nuty hesperydowe, gorzka pomarańcza z delikatną nutą róży oraz, w bazie zapachu, aromat siana i cedru. Cologne Bigarade - tak nazywa się współczesna klasyka w najlepszym wydaniu.

Nuty Zapachowe
Głowa

gorzka pomarańcza

Serce

kardamon, różowy pieprz

Baza

drzewo cedrowe, siano

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Cologne Bigarade

Przywołując lato w Prowansji, świeży i rześki Cologne Bigarade przyciąga nas nutami gorzkiej pomarańczy, kardamonu, różowego pieprzu, siana i cedru. Najlepsze jest pierwsze wrażenie — dokładnie takie, jakbyśmy obierali pomarańczę, a jej aromat wypełniał powietrze. Jaime!

Adam Hurly, Gear Patrol

#Galilu