pl en
Koszyk0

 

Bezpiecznie z Galilu


Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort zarówno Wasz, jak i całego personelu. Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu naszych sklepów. Wszystkie zmiany aktualizujemy na bieżąco.

 

Sklepy stacjonarne [AKTUALIZACJA: 18 maja 2022]

 

Nasze Konsultantki są do Waszej dyspozycji. Pomogą Wam wybrać produkty – zachowując odpowiedni dystans i wszelkie zasady bezpieczeństwa. W naszych sklepach zapewniamy dostęp do żelu antybakteryjnego, a testery są dezynfekowane. Przestrzeń butików oraz wszystkie powierzchnie są regularnie i bardzo starannie dezynfekowane. 

 
1. Zapewniamy dostęp do środków dezynfekujących i jednorazowych rękawiczek.
2. Prosimy o zachowanie obowiązującego dystansu
3. Zachęcamy do płatności kartami płatniczymi.
4.Testery, urządzenia oraz wszystkie powierzchnie użytkowe starannie i regularnie dezynfekujemy.
5. Wyposażyliśmy nasze sklepy w urządzenia jonizujące, które oczyszczają powietrze z bakterii i wirusów.
6. Jeśli chcecie przetestować jakiś produkt – nie róbcie tego samodzielnie. Poproście o pomoc nasze konsultantki, zrobią to w bezpieczny sposób,.


ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Nasza strona www.galilu.pl działa dla Was nieustannie 24/7. Potrzebujecie konsultacji z zakresu perfum i/lub doboru pielęgnacji? Służymy radą pod adresem mailowym pomoc@galilu.pl oraz nr tel. +48 572 288 722 (PN-PT 09:00-17:00).


MAGAZYN I WYSYŁKA

Gwarantujemy, że w naszym magazynie stosujemy wszelkie środki ostrożności. Wasze zamówienia są uważnie pakowane, a następnie odpowiednio zabezpieczane. Dbamy o higienę pracy, dezynfekujemy półki, przekazujemy paczki dostawcy, używając rękawiczek.

Ściśle współpracujemy z partnerami spedycyjnymi, bezkompromisowo pilnując standardów dostaw. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezkontaktowego odbioru – na Waszą prośbę kurier zachowa odpowiedni dystans oraz samodzielnie podpisze potwierdzenie. Dzięki temu jedyny fizyczny kontakt, jaki macie, to ten z paczką.

 
Robimy wszystko, co w naszej mocy, żebyście czuli się potraktowani z należną starannością i dbałością o każdy detal. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pozostańmy w kontakcie,
Zespół Galilu