pl en
Koszyk0

 

Bezpiecznie z Galilu


Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort zarówno Wasz, jak i całego personelu. Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu naszych sklepów. Wszystkie zmiany aktualizujemy na bieżąco.

 

Sklepy stacjonarne [AKTUALIZACJA: 11 grudnia 2021]

Wszystkie nasze sklepy pozostają otwarte. ZOBACZ ŚWIĄTECZNE GODZINY OTWARCIA.

Nasze Konsultantki są do Waszej dyspozycji. Pomogą Wam wybrać produkty – zachowując odpowiedni dystans i wszelkie zasady bezpieczeństwa. W naszych sklepach zapewniamy dostęp do żelu antybakteryjnego, a testery są dezynfekowane po każdym użyciu. Przestrzeń butiku oraz wszystkie powierzchnie są regularnie i bardzo starannie dezynfekowane. 


Limit osób przebywających w naszych sklepach:

Mokotowska 26 w Warszawie – 4 osoby
Mokotowska 63 w Warszawie – 3 osoby

Elektrownia Powiśle, Dobra 42 w Warszawie – 7 osób
Szeroka 15/17 w Gdańsku – 2 osoby
Rynek Główny 6 / Sienna 1 w Krakowie – 4 osoby

 

Regulamin sklepów stacjonarnych

1. W naszych sklepach obowiązuje noszenie masek. Przy wejściu prosimy Was o dezynfekcję rąk. Obydwa zalecenia dotyczą także dzieci.
2. Zapewniamy dostęp do środków dezynfekujących i jednorazowych rękawiczek.
3. Prosimy o zachowanie obowiązującego dystansu – minimum 2 metry odstępu między osobami.
4. W sklepie może przebywać określona liczba ludzi – jedna osoba na 15 m2. To kolejne zalecenie, którego musimy przestrzegać, prosimy o wyrozumiałość.
5. Zachęcamy do płatności kartami płatniczymi.
6.Testery, urządzenia oraz wszystkie powierzchnie użytkowe starannie i regularnie dezynfekujemy.
7. Wyposażyliśmy nasze sklepy w urządzenia jonizujące, które oczyszczają powietrze z bakterii i wirusów.
8. Jeśli chcecie przetestować jakiś produkt – nie róbcie tego samodzielnie. Poproście o pomoc nasze konsultantki, zrobią to w bezpieczny sposób, zachowując dystans, używając jednorazowych aplikatorów i rękawiczek.

 

ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Nasza strona www.galilu.pl działa dla Was nieustannie 24/7. Potrzebujecie konsultacji z zakresu perfum i/lub doboru pielęgnacji? Służymy radą pod adresem mailowym pomoc@galilu.pl oraz nr tel. +48 572 288 722 (PN-PT 09:00-17:00).


MAGAZYN I WYSYŁKA

Gwarantujemy, że w naszym magazynie stosujemy wszelkie środki ostrożności. Wasze zamówienia są uważnie pakowane, a następnie odpowiednio zabezpieczane. Dbamy o higienę pracy, dezynfekujemy półki, przekazujemy paczki dostawcy, używając rękawiczek.

Ściśle współpracujemy z partnerami spedycyjnymi, bezkompromisowo pilnując standardów dostaw. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezkontaktowego odbioru – na Waszą prośbę kurier zachowa odpowiedni dystans oraz samodzielnie podpisze potwierdzenie. Dzięki temu jedyny fizyczny kontakt, jaki macie, to ten z paczką.

 

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żebyście czuli się potraktowani z należną starannością i dbałością o każdy detal. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pozostańmy w kontakcie,
Zespół GaliLu