Dawn woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa, kwiatowo-ambrowa
Kod produktu: FM-dawn
3 099,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Przychodzi brzask, rozpraszając ciemną noc. W cennych chwilach przed tym jak poranne słońce przyniesie pierwsze promienie światła i piekielny upał, budzący się Bliski Wschód na chwilę zatrzymuje się w duchowym skupieniu; liryczne wezwanie do modlitwy motywuje do zebrania w ciszy całej energii przed nadchodzącym dniem.

U samej podstawy perfum znajdziemy mnóstwo naturalnego agaru. To zwodniczo prosty zapach, na którego wyjątkową fakturę składa się wiele czynników. Orzeźwiające otwarcie zapewnia róża i żywy pieprz czerwony. Labdanum i pełne życia olibanum nadaje zapachowi dodatkowego ciepła, podczas gdy dębowy mech stanowi jego ciemny punkt centralny. Rozproszona, a mimo to bardzo silna, alegoria spokoju i samotności pierwszych chwil dnia. 

W celu zamówienia próbki prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

Składniki

Nuty głowy: olejek róży tureckiej, czerwony pieprz
Nuty serca: absolut róży tureckiej, olibanum
Nuty bazy: mech dębowy, wetiwer, labdanum, agar

Nuty Zapachowe
Głowa

turecka róża (olejek), różowy pieprz

Serce

turecka róża (absolut), olibanum

Baza

mech dębowy, wetiwer, labdanum, oud

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Dawn

To wyrafinowany, dobrze skalibrowany zapach, który pachnie trochę jak letnia noc spędzona pod fioletowym niebem i prawdopodobnie przekona nawet najbardziej zagorzałych sceptyków oud.

Chandler Burr, New York Times

#Galilu