pl en
Cart0

Le Labo

Santal 33 woda perfumowana

Product code: LELABO_ONLINE-Santal33

Czy pamiętasz stare reklamy Marlboro? Mężczyzna na koniu stojący przed ogniskiem na pustynnej równinie, a nad nimi wieczorne niebieskie niebo.

Definiujący wizerunek ducha amerykańskiego zachodu ze wszystkimi podświadomymi ideami dotyczącymi męskości i osobistej wolności. Ten mężczyzna z odbiciem ognia tańczącym na twarzy, opierający się o zużyte skórzane siodło, sam na sam z pustynnym wiatrem, stał się tak silną ikoną, że każdy mężczyzna chciał nim być, a każda kobieta być z nim.  

To wspomnienie przerodziło się w SANTAL 33: ambicję stworzenia zapachowej formy inspirowanej wielkim amerykańskim mitem, który nadal jest źródłem marzeń dla reszty świata. To perfumy, które dotykają zmysłowej uniwersalności tej ikony, które mają uzależniający wpływ zarówno na kobiety jak i mężczyzn. Połączenie kardamonu, irysa, fiołka i ambroxanu dodaje temu dymnemu stopowi drzewnemu (australijskie drzewo sandałowe, papirus i drzewo cedrowe) trochę pikantnych, skórzanych i piżmowych nut oraz nadaje perfumom ich uniseksualnego charakteru oraz uzależniającego komfortu. W skrócie SANTAL 33 to żywy ogień, delikatny powiew dymu, to moment, tuż po zmierzchu, w którym zmysłowość przejmuje kontrolę.

Capacity
  • PLN1,075.00
  • PLN325.00
  • PLN740.00

* Required Fields

Qty-+
Buy sample