pl en
Cart0

Soleil Toujours

Clean Conscious Sunscreen Mist SPF 30

Product code: STJ-Clean Conscious Sunscreen Mist SPF30

Jedyna na rynku w ponad 70% organiczna mgiełka przeciwsłoneczna, która nie zawiera oksybenzonu ani oktinoksatu. Formuła bogata w przeciwutleniacze odżywia i nawilża skórę. Lekka, nietłusta, szybkoschnąca. Działanie wodoodporne utrzymuje się przez 80 minut.

Zapewnia doskonałą i fotostabilną ochronę przed promieniowaniem UV. Ma szerokie spektrum działania. Produkt zawiera ekstrakt z liści zielonej herbaty. Jest bogaty w przeciwutleniacze, które pomagają zmniejszyć stres oksydacyjny poprzez zwalczanie uszkodzeń komórek spowodowanych przez wolne rodniki.  

Wodoodporny przez 80 minut. Nie wpływa szkodliwie na rafy koralowe. 

Ingredients

EcoSun Complex®, ekstrakt z Liści Zielonej Herbaty EcoSunComplex®, silnie działające połączenie czerwonych alg, estru witaminy C, witaminy E i bisabololu. Pomaga zwiększyć wartość SPF, zmniejszyć uszkodzenia skóry wywołane promieniowaniem UV, zapobiec utracie jędrności i zwiększyć gładkość skóry.

How to use

Dobrze wstrząśnij. Zamknij oczy, a następnie rozprowadź produkt równomiernie na twarzy, trzymając butelkę w odległości 25-30 cm od twarzy. Nie wdychaj mgiełki. Poczekaj, aż wyschnie. Nakładaj obficie 20 minut przed ekspozycją na słońce. Podczas pływania lub wtedy gdy się pocisz, używaj wodoodpornego kremu przeciwsłonecznego. Zastosuj mgiełkę ponownie po 80 minutach pływania i po takim samym czasie, jeśli się spocisz, natychmiast po osuszeniu skóry ręcznikiem. Ponawiaj też aplikację minimum co 2 godziny.

Stosowanie u dzieci poniżej 6. miesiąca życia: skonsultuj się z lekarzem.

Środki ochrony przed słońcem: spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i wczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć to ryzyko, regularnie używaj kremów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum działania i wartości SPF 15 lub wyższej, a także innych środków ochrony przeciwsłonecznej, takich jak koszule z długimi rękawami, spodnie, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Ograniczaj czas przebywania na słońcu, zwłaszcza w godzinach od 10 do 14.

Capacity
  • PLN169.00
  • PLN110.00

* Required Fields

Qty-+