Podarunek od Maison Crivelli

 

10-13.02

Jesteście ciekawi innych zapachów Maison Crivelli po premierze Neroli Nasimba? Jest okazja, żeby tę ciekawość zaspokoić. W dniach 10-13.03 do dowolnych zakupów powyżej 500 zł dołączamy losowo wybraną miniaturę wody perfumowanej lub ekstraktu: Lys Sølaberg, Papyrus Moléculaire, Patchouli Magnetik lub Ambre Chromatique, każdy w 5 ml buteleczce z atomizerem. 


Promocja obowiązuje online i stacjonarnie od 10.03 do 13.03 lub do wyczerpania zapasów; dotyczy dowolnych zakupów produktowych, nie dotyczy zakupów samych próbek.

 

PRZEGLĄDAJ PRODUKTY

 

 

 

Okryj zapachy Maison Crivelli

 

 

 

 

Lys Sølaberg to wizja lilii porastających chłodny fiord — przydymione, perłowe kwiaty kontrastujące z wilgotną, ambrową glebą.

 

 

 

Papyrus Moléculaire to wspomnienie odkrycia sproszkowanego korzenia papirusu w oparach dymu z cygar. To buntowniczy akord skóry zatopiony w ultrazmysłowym, pudrowym drzewie sandałowym i liściach tytoniu.

 

 

Patchouli Magnetik to wspomnienie przejażdżki motorem pośród plantacji paczuli, z tropikalną burzą w tle. Intensywne, mocne, uzależniające. 

 

 

 

Ambre Chromatique to olfaktoryczny zapis nocnej wędrówki przez barwną dżunglę w poszukiwaniu żywicy benzoesowej. Ciepły, gęsty, otulający. 

 

 

Zobacz więcej