pl en
Cart0

Arquiste

Caroline's Four Hundred perfumy do wnętrz

Product code: AQ21

Nowa luksusowa świeca i perfumy do wnętrz prezentują zapach, który przywodzi na myśl bogato dekorowane wnętrza sali balowej z przełomu wieków.

Zapach stworzony wyłącznie dla luksusowej sieci hoteli i kurortów, powstał w wyniku współpracy tych dwóch marek i jest obecnie zapachem używanym we wszystkich lobby St. Regis na świecie.

Świeca i perfumy do wnętrz Caroline’s Four Hundred posiadają wyrafinowany zapach inspirowany Caroline Astor - matroną rodziny założycieli hotelu i słynną bywalczynią salonów. Zainspirowany jednym z najznakomitszych i najbardziej rozsławionych bali wydawanych przez Astor, Caroline’s Four Hundred wziął swe imię od 400 dostojnych gości, którzy reprezentowali najwyższe szczeble nowojorskiej socjety.

Bogatymi nutami roślinnymi, słodką pigwą oraz kwiatami wiśni i jabłoni, Caroline’s Four Hundred uchwycił zapach kwiatów, którymi przystrojona była sala balowa w tę niezapomnianą noc. Każda nuta zaczerpnięta została z autentycznego dziennika towarzyskiego z 1900 roku, który Carlos odkrył podczas swoich badań. Artykuł opisywał bal z drobiazgową dokładnością, poczynając od listy gości i jadłospisu, na opisach kwiatów zdobiących wnętrze kończąc.

Price PLN320.00 PLN272.00
Last ones
Qty-+