Odkryj Les Eaux Primordiales

 

...i wyróżniające się zapachy pełne kontrastów. Z jednej strony dobrze znane, komfortowe, nostalgiczne, z drugiej — zaskakujące, magnetyczne, inne. Do dowolnych zakupów do końca listopada dołączamy czwartą, ekskluzywną próbkę: Vanille Supermassive lub Ambre Superfluide. Oferta nie dotyczy zakupu samych próbek; obowiązuje online i stacjonarnie do 30.11.2023.

 

ODKRYJ LES EAUX PRIMORDIALES

 

 

 

Wanilia spowija się tu w drzewno-balsamicznych objęciach, w półcieniu; serce jej płonie, podczas gdy otwarcie i baza błyszczą: w otwarciu wynika to ze świetlistego charakteru bergamotki, w bazie — z przestrzenności piżma i ambroksanu. Vanille Supermassive nie ma jednak nic wspólnego z gourmandową słodyczą; jest tajemniczy, korzenny, gorący i ultrazmysłowy.

 

Z kolei Ambre Superfluide odwrotnie — gourmand, jak się patrzy. Zapach wielce smakowity, rozkoszny, budzący ciepłe wspomnienia. Ulubieniec Agnieszki Łukasik, współzałożycielki i Managing Director Galilu. (Nie przestaje o nim mówić). Połączenie prażonych jabłek z cynamonem, sezamem, gęstym miodem, rumem, kardamonem i, oczywiście, ambrą naprawdę uzależnia.

 

Odkryj świat Les Eaux Primordiales