pl en
Cart0

Soleil Toujours

Aloe Antioxidant Calming Mist 85 g

Product code: STJ044

Po kąpieli słonecznej skórze należy się szczególna opieka. Kojąca i schładzająca mgiełka wyprodukowana w ponad 75% ze składników ORGANICZNYCH, którą można stosować codziennie dla jej działania przeciwutleniającego oraz dla ukojenia skóry po opalaniu, spierzchniętej na wietrze, przesuszonej, odwodnionej, swędzącej lub łuszczącej się. Silnie działająca formuła produktu zawiera aloes organiczny, opatentowany składnik EcoSun Complex®, wyciąg z liści zielonej herbaty, wyciąg z granatów, olejek z pestek winogron i wyciąg z pestek winogron.

Najważniejsze składniki: Aloes organiczny, EcoSun Complex®, wyciąg z liści zielonej herbaty, wyciąg z granatów, olejek z pestek winogron i wyciąg z pestek winogron.

  • Hipoalergiczna, wegańska formuła niezawierająca glutenu.
  • NIE ZAWIERA parabenów, wazeliny, ftalanów, laurylosiarczanów sodu, glikolu propylenowego, składników pochodzenia zwierzęcego lub testowanych na zwierzętach ani syntetycznych barwników lub perfum.

Ingredients

  • Sok z liści organicznego aloesu ma działanie ochronne, przywraca skórze nawilżenie i zwiększa jej naturalną jędrność dzięki bogactwu składników przeciwutleniających, w tym beta-karotenu oraz witamin C i E. Aloes zawiera dwa hormony roślinne: auksyny i gibereliny, które sprzyjają gojeniu skóry i mają działanie przeciwzapalne.
  • EcoSunComplex®, nasz opatentowany, naturalny system, składający się z czerwonych alg, estrów witaminy C, witaminy E i bisabololu. Wzmacnia działanie filtra SPF, ogranicza uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem UV, zapobiega utracie jędrności skóry i wygładza cerę.
  • Zawiera wyciąg z liści zielonej herbaty, bogatej w przeciwutleniacze, które ograniczają stres oksydacyjny poprzez zwalczanie wolnych rodników.
  • Wyciąg z granatów (Punica granatum) zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, wspomaga regenerację skóry, przeciwdziała nadmiernej pigmentacji, chroni przed szkodliwymi chemikaliami, hamuje działanie enzymu metaloproteinazy w macierzy pozakomórkowej, zwiększa skuteczność ochrony przeciwsłonecznej i ma działanie przeciwwirusowe.
  • Olejek i wyciąg z pestek winogron zawierają liczne składniki o silnym działaniu przeciwutleniającym, w tym proantocyjanidyny, polifenole, flawonoidy i antocyjaniny. Łącznie ograniczają one uszkodzenia spowodowane przez promieniowanie słoneczne i wolne rodniki.
Price PLN135.00
Qty-+