pl en
Cart0

Soleil Toujours

Organic Sunless Tanning Creme

Product code: STJ-sunlesstanningcreme

Ta w ponad 70% organiczna formuła to znacznie więcej niż samoopalacz: zapewnia skórze pielęgnację i przywraca cerze promienność. DHA na bazie roślinnej tworzy najbardziej naturalną opaleniznę, a składniki przeciwutleniające koją podrażnienia i chronią skórę. Produkt niebrudzący i niezawierający agresywnych chemikaliów. Daje skórze błyskawiczne poczucie ujędrnienia, jednocześnie zapewniając zabarwienie nieodróżnialne od naturalnej opalenizny. Produkt zawiera naturalne aromaty oraz technologię neutralizującą nieprzyjemny zapach, co dodatkowo zapewnia przyjemne doznania podczas „bezsłonecznego opalania”.

 

Działanie

          Formuła pigmentowana, łatwa w precyzyjnym nanoszeniu.
•          Przywraca skórze miękkość od pierwszego zastosowania.
•          Wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiając klejącej warstwy.
•          Można nanosić dłonią lub rękawiczką aplikacyjną. Nie zostawia smug i nie wymaga zaawansowanych umiejętności od użytkownika.
•         Po wyschnięciu nie brudzi odzieży ani pościeli.
•          Dzięki zawartości aloesu i zielonej herbaty błyskawicznie koi podrażnienia skóry.
•          Oleje z nasion słonecznika, arganowy i jojoba przygotowują skórę do szybkiego wchłaniania składników odżywczych i nawilżających.
•          Technologia Ordenone™ kapsułkuje DHA, eliminując nieprzyjemny zapach.
 

Ingredients

Zawiera opatentowany kompleks EcoSunComplex® o następujących składnikach:

◦         Czerwone mikroalgi – źródło astaksantyny o niezrównanych właściwościach przeciwutleniających, chroniącej skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi oraz pomagającej jej wiązać wodę dla uzyskania świeżej, promiennej cery.

◦         Palmitynian askorbylu – rozpuszczalna w tłuszczach i niezwykle stabilna forma witaminy C, która łatwo się wchłania w skórę, dając silną ochroną przeciwutleniającą i wyrównując cerę.

◦         Witamina E – chroni skórę przed światłem ultrafioletowym, zanieczyszczeniami środowiska i innymi źródłami szkodliwych, wolnych rodników. Wspomaga też regulację witaminy A w organizmie, która jest istotna dla zdrowia skóry.

◦         Bisabolol – silnie działający ekstrakt z rumianku, który koi podrażnienia i nawilża skórę.

 

How to use

Najlepsze wyniki uzyskuje się złuszczając naskórek przed użyciem produktu. Rozprowadzić równomiernie na skórze twarzy i ciała, tak jak balsam przeciwsłoneczny. W okolicach kostek, kolan i łokci stosować oszczędnie. Umyć ręce bezpośrednio po użyciu. Odczekać około 15 minut, aż produkt wyschnie, przed włożeniem odzieży. Aby zapewnić maksymalną opaleniznę, należy odczekać co najmniej 8 godzin przed kąpielą lub prysznicem. Opalenizna będzie wytwarzać się przez 4-6 godzin i utrzymywać przez kilka dni. Aby uzyskać żądaną intensywność, ponawiać aplikację. Aby opalenizna utrzymywała się dłużej, regularnie stosować produkty nawilżające i nie szorować skóry.

Ostrzeżenie: ten produkt nie zawiera filtra UV i nie chroni przed poparzeniami słonecznymi. Regularna ekspozycja słoneczna skóry bez filtra ochronnego zwiększa ryzyko przedwczesnego starzenia skóry, nowotworów złośliwych i innych szkodliwych skutków, nawet jeśli nie dojdzie do poparzenia słonecznego. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Choose Color
from

* Required Fields

Qty-+