pl en
Cart0

REN

perfect canvas clean jelly oil cleanser 100 ml

Product code: REN135

Olejek do demakijażu w postaci żelu.

Clean Jelly Oil Cleanser umożliwia głębokie oczyszczenie cery. Jest łagodny lecz skuteczny: potwierdzono klinicznie, że usuwa wodoodporny makijaż, zanieczyszczenia i filtr SPF. Dostępny w odpowiedniej do recyklingu tubce, wykonanej w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR) z nakrętką wykonaną w 100% z PCR.

Zatwierdzony dermatologicznie jako bezpieczny do wszystkich typów skóry, również suchej i wrażliwej. W produkcji tego trójfazowego, w 100% naturalnego olejku zastosowano trzy niezwykle korzystne dla skóry oleje: z pestek winogron, słonecznika i Limnanthes alba. Zanieczyszczenia skóry rozpuszczają się i znikają, a gliceryna zamyka nawilżenie w skórze.

 

How to use

Wmasować żel w skórę bez uprzedniego zwilżania. Żel przemieni się w gęsty olejek, który rozpuści makijaż, zanieczyszczenia i filtr SPF. Ochlapać twarz wodą, a olejek przemieni się w mleczną emulsję, która zmyje zanieczyszczenia i pozostawi cudnie nawilżoną skórę. 

Tubka i zamknięcie są w 100% odpowiednie do recyklingu. Po użyciu prosimy wyrzucać tubkę odkręconą do pojemnika na tworzywa do recyklingu.

Price PLN149.00
Qty-+