pl en
Cart0

Virtue

6-in-1 styler

Product code: VIR-6-in-1 styler

6-in-1 Styler marki Virtue® to niezwykle wszechstronny i uniwersalny krem do stylizacji. Przygotowuje włosy do pielęgnacji, dodaje im miękkości, blasku i nawilżenia, a jednoczenie wzmacnia, wygładza i chroni przed wysoką temperaturą. Ten produkt pomaga też ułożyć włosy i utrzymać idealną fryzurę pełną blasku. Dzięki zawartości przełomowej, opatentowanej proteiny Alpha Keratin 60ku® krem 6-in-1 Styler jest prawdziwie wielozadaniowy: przeciwdziała puszeniu, zwiększa elastyczność, pomaga układać włosy i przywraca im połysk. Wszystko to w jednym produkcie. Jego ultralekka formuła doskonale dopasowuje się do włosów, nie pozostawia śladów, jest odpowiednia do każdego typu włosów i doskonale odświeża włosy na drugi dzień. Dzięki temu można z łatwością uzyskać efekt doskonale uporządkowanego nieładu.

• Do wszystkich typów włosów, gdy chce się uzyskać idealne wykończenie.
• Do włosów przesuszających się i łamiących, które wymagają wygładzenia oraz trudnych do ułożenia, niesfornych kosmyków, aby uzyskać naturalnie wyglądającą stylizację.
• Bezpieczny dla włosów farbowanych i przetwarzanych chemicznie.
• Odświeżająca kompozycja intensywnych zapachów cytrusowych obejmuje olejki eteryczne ze słodkiej pomarańczy, cyprysa i elemi.

Ingredients

Pantenol (witamina B5)
Naturalna postać witaminy B, która zapewnia włosom nawilżenie, miękkość i blask.

Tokoferol
Naturalna postać witaminy E, znanej z silnego działania przeciwutleniającego i neutralizującego wolne rodniki powstające pod wpływem narażenia na promieniowanie UV i zanieczyszczenia powietrza.

Polimery strukturalne
Substancje pochodzenia naturalnego o działaniu utrwalającym ułożenie włosów. Niezwykle pomocne w tworzeniu stylizacji.

How to use

Rozmasować w dłoniach ilość wielkości monety i nanieść na umyte, wilgotne lub osuszone włosy, kierując się od środka długości ku końcówkom.
Capacity
  • PLN149.00
  • PLN82.00

* Required Fields

Qty-+