Tête-à-tête w pokoju hotelowym

 

 
W święto miłości zabieramy was do... miasta miłości. Tak, do Paryża. A konkretnie na 7 Rue du Bourg l'Abbé, do pięciogwiazdkowego hotelu butikowego Les Bains. Kluczem do pokoju (i historii, którą skrywa) będzie zapach — elegancka miniatura o pojemności 8 ml. Aby go zdobyć, wystarczy zrobić dowolne zakupy o wartości min. 500 zł w dniach 9-12.02. Do zobaczenia na miejscu!  

 


Oferta obowiązuje online i stacjonarnie od 9.02 do 12.02 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy zakupu produktów różnych marek; nie dotyczy zakupu samych próbek. Miniatury dołączane są losowo. Ze względu na wysokie zainteresowanie podczas promocji czas realizacji zamówień może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Dziękujemy za cierpliwość. 

 

 

 

 

 

 

Witajcie w fascynującym świecie Les Bains Guerbois — marki perfum, która opowiada historie tysiąca (i jednej) nocy. Nocy spędzonych nie byle gdzie, bo przy 7 Rue du Bourg l'Abbé, w miejscu istniejącym na mapie Paryża od 1885 roku, najpierw funkcjonującym jako eleganckie łaźnie, z których korzystali Monet, Renoir, Zola czy Proust; później legendarny klub nocny, w którym regularnie bawili się David Bowie, Prince, Grace Jones czy Vanessa Paradis, a w którym formacja Joy Division zagrała jedyny koncert we Francji; aż w końcu jako pięciogwiazdkowy hotel butikowy. Gotowy materiał na film. Albo, lepiej, na zapachy. 
 
Zapachy Les Bains Guerbois są eklektyczne, olśniewające, marzycielskie, magnetyczne. Pełne niecodziennego życia, którego chyba każdy z nas chciałby choć raz skosztować. Tworzą je najwybitniejsi i najwybitniejsze: Dominique Ropion, Fanny Bal, Jérôme Epinette, Bertrand Duchaufour. (Wyobrażamy sobie, że mają przy tym sporo frajdy). 

 

Odkryj walentynkową selekcję