pl en
Cart0

Astier de Villatte

Anchorage świeca zapachowa 260 g

Product code: ADV020

Wyobraź sobie, że lądujesz na zamarzniętym asfalcie lotniska zagubionego między oceanem a  ośnieżonymi górami. Podziwiasz zimowy krajobraz i wtedy dociera do ciebie zapach drewna i żywicy. Tak możesz poczuć się w Anchorage, mieście na Alasce, któremu świeca zawdzięcza swoją nazwę.

Kolekcja świeczek marki Astier de Villatte porywa w baśniową podróż do krainy zapachu. Świeczki wytwarzane są w warsztacie na południu Francji przez mistrza świecarza – specjalisty od wytwarzania wosku. Wosk zastosowany w świeczkach Astier de Villatte jest jedyny w swoim rodzaju: w 100% naturalny, wolny od parafiny, produktów przemysłu petrochemicznego i GMO. Jest niezwykle miękki i elastyczny, co dowodzi jego niezrównanej czystości.

Knoty natomiast są dostosowane do typu zapachu świeczki. Wykonane są z czystej bawełny i gwarantują spalanie świeczki bez pozostałości przez 60 do 70 godzin Szklane flakony, zdobione małymi bąbelkami powietrza, powstają w Toskanii. Każdy jest unikatowy. Etykiety i opakowania świeczek są drukowane przez ostatniego zecera Francji, Monsieura Huin. Przez dziesięciolecia jego zecernia na przedmieściach Paryża zajmowała się wyłącznie tomikami poezji i powieściami słynnych autorów, korzystając z niesamowitej i obecnie niemal całkowicie zapomnianej sztuki składu ręcznego.

Price PLN359.00
Qty-+