pl en
Cart0

Diptyque

The perfumed brooch inserts - wkłady do broszki 4 szt.

Product code: DP-broochinserts

Mówi się, że najważniejsze jest wnętrze. Oto zestaw 4 wkładów do broszki diptyque. Dostępne zapachy: Do Son, Eau Rose lub Fleur de Peau.

Inspiracją do stworzenia tej perfumowanej ozdoby była renesansowa biżuteria z pomadami zapachowymi, dopasowanymi do gustu epoki. Wystarczy dyskretnie wsunąć do broszki naperfumowany krążek ceramiczny, który powoli uwalnia zapach: broszka połyskuje, nogi ptaszka rytmicznie się kołyszą – efekt jest wprost doskonały.

Wkłady w zestawie bez broszki. 

How to use

Wyjąć krążek ceramiczny z torebki. Otworzyć pojemnik z tyłu broszki. Włożyć do niego krążek ceramiczny i zamknąć. Broszkę należy przechowywać w dostarczonej, bawełnianej torebce. Aby zachować właściwości zapachowe krążka ceramicznego, należy odkładać go do torebki po każdym użyciu i wymieniać co miesiąc.

OSTRZEŻENIE: nie perfumować ponownie krążka ceramicznego. Trzymać z dala od dzieci. Nie przechowywać ani nie umieszczać krążka ceramicznego blisko źródeł ciepła lub ognia. Nie umieszczać go bezpośrednio na niestabilnych powierzchniach lub tkaninach.

Rodzaj
  • PLN195.00
  • PLN195.00
  • PLN195.00
  • PLN195.00

* Required Fields

Qty-+