pl en
Cart0

Gallivant

Istanbul Roll-on perfume oil 10ml

Product code: GAL011

Ambrowy, drzewny, korzenny – zapach na styku Wschodu i Zachodu. Perfumy w formie roll-on to świetny sposób noszenia ulubionego zapachu. Można ich używać samodzielnie albo w połączeniu z klasyczną wodą perfumowaną. Jeśli nałożysz je na miejsca, w których wyczuwalny jest puls (szyja, wewnętrza strona nadgarstków) zapach będzie intensywniejszy. Perfumy można stosować także na włosy.

Gallivant Roll-on zawiera ponad 20% olejku zapachowego. Ma jedwabistą, lekką konsystencję – nie klei się. Ma właściwości nawilżające, nie zawiera alkoholu ani oleju palmowego. Jego skład jest odpowiedni dla wegan. Perfumy nie były testowane na zwierzętach i powstały w zrównoważonym procesie produkcyjnym.

Notes

Ambrowy, drzewny, korzenny zapach. Rozpoczyna się od świeżych nut aromatycznych, bergamoty, kardamonu i czerwonego tymianku. Drzewne, aromatyczne nuty serca zawiera w sobie absolut lawendy, esencję z egipskiego geranium, serce paczuli i słodką  esencję z mirry (opoponaks). Wśród nut bazy znajduje się drzewo sandałowe, wanilia, tonkowiec wonny, ambra i piżmo.
Price PLN175.00
Qty-+