pl en
Cart0

Holistic Silk

classic lavender eye mask – blossom (różne kolory)

Product code: HS-classic lavender eye mask blossom

Kultowa, wielokrotnie nagradzana opaska na oczy do spania. Całkowicie izoluje od światła, zapewniając głębszy, bardziej regenerujący sen. Jest wypełniona kwiatami lawendy, których zapach ma natychmiastowe działanie odprężające, dlatego pomaga w walce ze skutkami stresu, z bezsennością i łagodzi bóle migrenowe. 

Opaska jest ergonomiczna, idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, dzięki czemu praktycznie nie czujesz, że masz ją na sobie. Delikatnie przylega do kości policzkowych i czoła, zapewniając maksymalny komfort. Przód został uszyty z jedwabiu Dupion, a tył z aksamitu bawełnianego. Jedwab Dupion został wybrany ze względu na swój połysk, a także trwałość. Misją Holistic Silk jest tworzenie produktów, które służą przez lata zamiast zwiększać ilość odpadów. Cechą charakterystyczną jedwabiu Dupion są pogrubione nici, przypominające naturalne włókna lniane. To one nadają ten wyjątkowy połysk. Uwaga: zgrubienia nie oznaczają, że materiał jest wadliwy!

Jeśli chcesz wzmocnić aromat opaski, po prostu ściśnij ją w miejscu, w którym wyczujesz lawendowy susz. Classic Lavender Eye Mask jest szyta w Anglii, zgodnie z zasadami etycznej i społecznie odpowiedzialnej produkcji. Do każdej opaski na oczy dołączony jest piękny woreczek z organzy, w którym możesz przechowywać produkt.

 

How to use

Jak dbać o opaskę: Możesz ją czyścić wilgotną ściereczką, a od czasu do czasu uprać w pralce. Wybierz program do prania delikatnych tkanin (temperatura 30 stopni) i użyj detergentu o łagodnym działaniu. Po praniu przywróć pierwotny kształt opaski i od razu zostaw ją do wyschnięcia w ciepłym miejscu. Można również czyścić chemicznie.
Choose Color
from

* Required Fields

Qty-+