pl en
Cart0

Mauli

tension release dome gift set

Product code: MAU-tensiondome

Ręcznie wykonana przez rzemieślników półkula do masażu z rączką z polerowanego drewna pomaga uwolnić napięcie zgodnie z medycyną ajurwedyjską. Nie tylko delikatnie unosi, rzeźbi i wygładza skórę, lecz również aktywuje punkty marma odpowiedzialne za dobre samopoczucie.

Naturalne narzędzie przeciwdziałające starzeniu zapewnia terapię regenerującą w domu, w pracy i podczas podróży. Najwięcej korzyści odnosi się stosując je w połączeniu z naszym Supreme Skin Face Serum: skomplikowaną, wielowarstwową formułą 16 odmładzających składników roślinnych, pomagających odbudowywać i reaktywować kolagen w skórze, dzięki czemu cera promienieje witalnością. Masaż pomaga bogatym w substancje odżywcze olejkom wnikać jeszcze głębiej w naskórek, odżywiać go na poziomie komórkowym, oraz zapewniać doskonałą ochronę i nawilżenie. Do butelki Supreme Skin Face Serum w opakowaniu podróżnym dodajemy torebkę z czystego muślinu i świętą nić mauli.

Dostępna w dwóch wersjach przeznaczonych do masażu twarzy oraz twarzy i ciała.

How to use

Można stosować rano lub wieczorem w ramach codziennego rytuału pielęgnacji skóry lub mieć ze sobą w zestawie podróżnym, aby móc zawsze ukoić skórę, gdy jest przesuszona lub obrzęknięta. Zastosowanie produktu zajmie 3-5 minut, a skóra błyskawicznie stanie się natleniona, uniesiona, napięta i promienna. Postępując zgodnie z instrukcjami na torebce muślinowej, masować poszczególne obszary twarzy, kierując się intuicją i przykładając większą uwagę do miejsc, które wydają się tego potrzebować.
Rodzaj
  • PLN359.00
  • PLN419.00

* Required Fields

Qty-+