pl en
Cart0

Mona di Orio

Vetyver woda perfumowana 3 x 10 ml

Product code: MN40

W swoim dziele Vétyver Mona di Orio ukazuje wszystkie dostępne możliwości tego ziemistego, cytrusowego zapachu, jak pianista odkrywający zawiłości tonacji w koncercie fortepianowym Bacha. Świeży, suchy, pieprzowy, hesperydowy, a nawet miętowy – Vétyver łączy to, co najlepsze w wetywerii z nutami, które podkreślają jego hesperydowe i świeże cechy. W nutach głowy, imbir z Madagaskaru tworzy zapachowe złudzenie wąchania świeżego korzenia. Drzewo cedrowe z Wirginii i szałwia muszkatołowa dodają lekko cierpkiego, ziołowego akordu z delikatnym odcieniem mięty.

W magiczny sposób Vétyver sprawia wrażenie zarówno suchości, jak i świeżości. Przypomina świeżo zaparzoną herbatę ziołową z dodatkiem skórki z grejpfruta wydzielającą swoje olejki. Nuta hesperydowa, bardziej skoncentrowana niż soczysta i musująca, daje cudowną przeciwwagę dla subtelnego, ale bogatego bobu tonka i labdanum, które dodają perfumom ciężaru i pełni. Imbir i gałka muszkatołowa stają się bardziej wyraziste w miarę noszenia zapachu, a paradoksalna świeżość i suchość Vétyvera pozostaje na skórze. Doskonały zapach dla kobiet i mężczyzn na ciepłe dni. Vetyver jest rzadkością: czysty i złożony zapach.

Notes

nuty zapachowe: imbir z Madagaskaru, grejpfrut z Argentyny, gałka muszkatołowa, wetyweria, czyste labdanum, piżmo, paczula, absolut szałwii.
Price PLN410.00
Qty-+

Mogłyby Ci się podobać