pl en
Cart0

REN

non-drying spot treatment 15 ml

Product code: REN132

Leczenie wyprysków i pielęgnacja skóry w jednym. Doskonale nadaje się pod makijaż, a także umożliwia niestosowanie makijażu dzięki ukojeniu zaczerwienienia.

Nasza niewysuszająca skóry terapia przeciwtrądzikowa powstała na bazie kory wierzbowej, która w naturalny sposób minimalizuje zaczerwienienie i zmniejsza wypryski bez pozbawiania skóry nawilżenia. Sosna nadmorska i tymianek współdziałają, aby zmniejszyć ryzyko powstawania blizn i zminimalizować zaczerwienienie. Ksylitol utrzymuje nawilżenie otaczającej skóry, ułatwiając gojenie, a prebiotyki przywracają równowagę mikroflory (wspierając pożyteczne bakterie), zapobiegając powstawaniu nowych wyprysków. Stosować bezpośrednio na wyprysk lub w okolicy podatnej na wypryski, aby zapobiec ich powstawaniu.

Ingredients

  • Kora wierzby

Naturalny prekursor kwasu salicylowego oczyszcza cerę nie powodując podrażnień. 

  • Kompleks sosny nadmorskiej i tymianku

Koi podrażnienia, wspomagając regenerację skóry i zmniejszając ryzyko powstawania blizn.

  • Prebiotyk – ekstrakt z chlorelli

Wspomaga równowagę mikroflory skóry, wspierając pożyteczne bakterie.

How to use

  • Stosowanie na wyprysk.

Oczyścić i osuszyć skórę. Nanieść produkt. Odczekać aż wyschnie, przed zastosowaniem kremu nawilżającego lub produktu do makijażu.

 

  • Stosowanie na okolicę podatną na wypryski.

Wmasować kroplę produktu w skórę podatną na wypryski, na przykład czoło, nos lub podbródek. Można też dodać kilka kropli do kremu nawilżającego, połączyć i zastosować na skórę.

Price PLN109.00
Qty-+

Mogłyby Ci się podobać