pl en
Cart0

REN

perfect canvas - baza pod makijaż 30 ml

Product code: REN120

Przedstawiamy serum wyrównujące cerę bogate w biocząsteczki, niezawierające silikonu, doskonałe do stosowania po kremie nawilżającym. Sprawia, że skóra jest wygładzona, napięta i naturalnie wypełniona, matuje cerę i stanowi doskonały podkład pod makijaż.

Ekstrakt probiotyków, który korzystnie wpływa na szybkość i jakość wzrostu naskórka oraz nasila wytwarzanie niezbędnych białek i enzymów, które wspomagają barierę ochronną skóry i przyleganie komórek, poprawiając stan zdrowia i strukturę skóry. Hialuroniany, które przekształcają się w kwas hialuronowy w skórze, zwiększają jej nawilżenie i elastyczność, zmniejszając głębokość zmarszczek. Ekstrakt z Agave tequilana, który daje błyskawiczny efekt wypełniania zmarszczek i matowania cery bez konieczności użycia silikonu. Alfa-glukany, które przywracają homeostazę skóry poprzez promowanie wzrostu pożytecznych bakterii, co przekłada się na lepsze zdrowie skóry.

Ingredients

Ekstrakt probiotyczny przyspiesza wzrost naskórka, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, przyspiesza podziały komórek i wytwarzanie niezbędnych białek strukturalnych (filagryna, profilagryna, lorykrana, kaspaza-14 itp.). Poprawia to architekturę skóry i jej górnych warstw poprzez zwiększanie przylegania i proliferacji komórek oraz wskaźnika naturalnego nawilżenia, dzięki czemu cera jest gładka i ma zdrowy wygląd. Kolejnym działaniem probiotyków jest wzmacnianie mechanizmów obrony przed szkodliwymi bakteriami poprzez nasilenie wytwarzania naturalnych przeciwbakteryjnych peptydów w skórze.

Hialuroniany to substancje naturalnie występujące w skórze. Zwiększają poziom jej nawilżenia, wzmacniają barierę ochronną i przyspieszają wytwarzanie elastyny. Przyczynia się to do zmniejszenia głębokości zmarszczek oraz ma daje krótkoterminowy efekt liftingu. Inulina Inulina z Agave tequilana jest polisacharydem stanowiącym naturalny wypełniacz. Ułatwia rozprowadzanie produktu, nadaje mu jedwabistą strukturę i miękkość oraz zapewnia działanie matujące. Stanowi ponadto prebiotyk, czyli pożywkę dla pożytecznych bakterii w skórze.

Alfa-glukany pomagają przywrócić równowagę mikrobiologiczną, sprzyjając wzrostowi pożytecznych bakterii, które z kolei bronią skórę przed szkodliwymi bakteriami na jej powierzchni.

How to use

Po zastosowaniu kremu nawilżającego nanieść kilka kropli na palce i łagodnie wmasować w skórę twarzy do całkowitego wchłonięcia.
Price PLN289.00
Qty-+