Zapach jak amulet

22.02-26.02
 

Gdybyśmy miały opisać Liquides Imaginaires trzema słowami, byłyby to: mistycyzm, kreatywność, perfekcja. Ale co nos (i głowa), to inna interpretacja — jesteśmy bardzo ciekawe waszych skojarzeń, dlatego do dowolnych zakupów o wartości min. 500 zł dołączamy 7,5 ml miniaturę jednego z zapachów marki: Âme du Coeur, Blanche Bête, Liquide lub Dom Rosa. 
 
Oferta obowiązuje online i stacjonarnie od 22.02 do 26.02 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy zakupu produktów różnych marek; nie dotyczy zakupu samych próbek. Miniatury dołączane są losowo. Ze względu na wysokie zainteresowanie podczas promocji czas realizacji zamówień może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Dziękujemy za cierpliwość. 
 

 

 

Liquides Imaginaires to jedna z najlepszych niszowych marek ostatnich lat. Dopieszczona w każdym calu, konsekwentna, nietuzinkowa, zwracająca się ku transformacyjnej mocy zapachu. Reprezentująca wszystkie cechy, których szukamy, myśląc o rozszerzeniu oferty, a zachowując wyśrubowane standardy, które same sobie narzuciłyśmy. I choć podchodzimy ze sporą rezerwą do rotujących w zawrotnym tempie trendów, tak tu faktycznie wszystkie „viralowe” zapachy warte są sprawdzenia. 
 

PRZEGLĄDAJ PRODUKTY

 

Odkryj nasze nowości