pl en
Cart0

Astier de Villatte

Elixir du Flair woda kolońska 150 ml

Product code: ADV203

Przyjemność doskonała, eliksir długowieczności, czarodziejski zapach, Aqua Admirabilis – tak opisywano w średniowieczu wodę kolońską, zanim zaczęto powszechnie stosować nazwę pochodzącą od miasta Kolonii. Françoise Caron i Christophe Raynaud, cenieni perfumiarze, tworzą wody kolońskie ściśle przestrzegając tradycyjnych wymogów. Receptura jest następująca: niskie stężenie alkoholu, ożywczy powiew świeżości, w którym dominują nuty cytrusowe, i nienachalny ślad zapachowy. Taki produkt można śmiało stosować rano i wieczorem, nie nudząc siebie ani innych.

Niezwykły, eufotyczny zapach dzikiej roślinności i ziół leczniczych. Koncentrat ciepłego, aromatycznego lasu, korzenny goździk i piołun, świeżość lawendy i petitgrain. Inspiracją dla tej kompozycji zapachowej był starożytny przepis na eliksir wzmacniający. Ziołowy ślad zapachowy długo utrzymuje się w powietrzu.

Zawiera esencje piołunu, goździka, szałwii muszkatołowej, lawendy, petitgrain, pomarańczy brazylijskiej, wetywerii haitańskiej i cedru wirginijskiego. Woda kolońska zaprojektowana przez Françoise Caron i zespół perfumiarzy domu Takasa

Price PLN560.00
Qty-+
Buy sample