pl en
Cart0

Astier de Villatte

Grand Chalet woda kolońska 150 ml

Product code: ADV207

Przyjemność doskonała, eliksir długowieczności, czarodziejski zapach, Aqua Admirabilis – tak opisywano w średniowieczu wodę kolońską, zanim zaczęto powszechnie stosować nazwę pochodzącą od miasta Kolonii. Françoise Caron i Christophe Raynaud, cenieni perfumiarze, tworzą wody kolońskie ściśle przestrzegając tradycyjnych wymogów. Receptura jest następująca: niskie stężenie alkoholu, ożywczy powiew świeżości, w którym dominują nuty cytrusowe, i nienachalny ślad zapachowy. Taki produkt można śmiało stosować rano i wieczorem, nie nudząc siebie ani innych.

 

Z flakonu ulatuje czarujący zapach, który błyskawicznie wypełnia pomieszczenie: z przeszłości wyłania się obraz prania, schnącego na lince w ogrodzie koło pracowni malarza Balthusa, w Grand Chalet, wysoko w Alpach Szwajcarskich. Hołd dla artysty i jego ulubionego zapachu, którym można dziś się cieszyć dzięki tej cudnej wodzie kolońskiej: kompozycji mleka, miodu i cytryny. Całości dopełnia delikatny ślad zapachowy jasnego drewna i wanilii.

Zawiera esencje kwiatów lipy, mimozy, zielonych liści, bergamoty, heliotropu, drzewa sandałowego i piżma. Woda kolońska zaprojektowana przez Françoise Caron i zespół perfumiarzy domu Takasago.

Price PLN560.00
Qty-+
Buy sample