pl en
Cart0

Byredo

sundazed woda perfumowana

Product code: BYR-sundazed

Angielski przymiotnik SUNDAZED oznacza uwiedziony, oszołomiony przez słońce, wprowadzony w stan letniej błogości... Ten zapach pozwala przenieść się do świata bez czasu, w którym panuje kult słońca i wolności. Wprowadzić się w mityczny stan, w którym duch odłącza się od ciała i śni sen nocy letniej. Uzależniający stan pełnego odlotu, do którego dążą łowcy słońca na całym świecie.

Poprzez śmiałe nuty głowy, mandarynkę i cytrynę kalifornijską, oraz serca, neroli i jaśmin arabski, zapach SUNDAZED zaprasza w psychodeliczną podróż ku wolnej miłości. Kaskada białego piżma i wata cukrowa osładzają nuty cytrusowe uderzeniem endorfin. Nostalgia przeplata się z eskapizmem – ten zapach jest ciepło niekończącego się lata.

Projekt graficzny, który towarzyszy zapachowi SUNDAZED, powstał przy współpracy fotografa Craiga McDeana z dyrekcją artystyczną M/M Paris i przedstawia córkę fotografa, Avę Hawk McDean, tańczącą u wybrzeży nieznanego morza.Wysycony dyptych łączy logo SUNDAZED, korzystające z typografii BYREDO z efektem powtarzającego się gradientu, odzwierciedlającego psychodeliczną atmosferę lata.

Notes

  • Nuty głowy: cytryna, mandarynka
  • Nuty serca: neroli, jaśmin sambac
  • Nuty bazy: wata cukrowa, piżmo
Capacity
  • PLN985.00
  • PLN695.00

* Required Fields

Qty-+
Buy sample