pl en
Cart0

Diptyque

Kyoto woda toaletowa 100 ml EDYCJA LIMITOWANA

Product code: DP759

Wyruszyć na wyprawę, by odkrywać nowe miejsca. Poszerzać perspektywy. Obserwować świat z niewyczerpaną ciekawością. Pragnienie, by widzieć więcej i wciąż na nowo. Ta potrzeba spoglądania na świat z różnych stron kształtowała diptyque od samego początku. Aby uczcić swoje 60. urodziny, marka diptyque przygotowała specjalną kolekcję limitowaną Le Grand Tour. Podróż z Zachodu w kierunku Orientu. Ekskluzywna kolekcja skupia się na pięciu miejscach, z których marka czerpie inspirację: Paryż, Wenecję, Milies, Kioto i Byblos. To miasta, o których marzyli, które wymyślali na nowo i kochali podróżujący artyści.

Dziesięć tysięcy kilometrów na wschód leży miejsce nigdy nie odwiedzane, ale często goszczące w marzeniach trójki założycieli. Miejsce, z którego estetyki często czerpie inspirację diptyque. Japonia, a dokładniej Kioto, miasto sztuki i historii, kolebka ikebany.

Tu zatrzymujemy się w podróży, aby dać sobie czas na refleksję i kontemplowanie tej odwiecznej formy sztuki kwiatowej zamkniętej w perfumach subtelnie równoważących zapachy kadzidła, róży i wetywerii. Skomponowała je Alexandra Carlin, aby odtworzyć tryptyk nieba, serca i ziemi. Butelka, wykonana z przyciemnianego szkła w różowo-fioletowym odcieniu, jest owinięta techniką furoshiki w tkaninę z nadrukiem motywu kwiatowego Sarayi stworzonego przez założycieli.

Notes

  • kadzidło
  • róża turecka
  • wetyweria
  • akord buraka
Price PLN695.00
Qty-+