Edycja Limitowana

Fabulous Forms (Basic Body Kit)

Kod produktu: AESOP228
275,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Przenośne trio, które uderza we właściwą nutę.

Akompaniament idealnie dostrojony do kadencji dnia - ta mieszanka formuł składa się z:

  • Balsam do rąk Resurrection Aromatique Hand Balm 75 ml
  • Płyn do mycia ciała Geranium Leaf Body Cleanser 100 ml
  • Balsam do ust Cedar & Citrus Lip Salve

O marce Aēsop

 

Proste botaniczne receptury,  zapachy, które występują w naturze, ponadczasowa, niezmienna od lat estetyka. Dzięki niezwykłemu wyczuciu, konsekwencji i braku nachalnej reklamy marka ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku. I utrzymuje ją od 1987 roku.

Aēsop bazuje na ekstraktach z roślin w wielu postaciach, a formuły zawierają najlepsze zbiory roślinne z danego sezonu — dlatego też każdego roku są nieco inne. Marka nie ogranicza się jednak do składników naturalnych, sięga czasami po substancje syntetyczne — zawsze sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma tu podziału na porę dnia (choć zdarzają się wyjątki) czy płeć. Czym jeszcze ją  wyróżnia? Inwestuje w innowacje, ale też… relacje ze światem sztuki — opakowania edycji limitowanych powstają we współpracy z wybitnymi artystami.  

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Ciekawe historie

Odkryj Rezonujące gesty

Zestawy upominkowe Aesop odzwierciedlają radosne wibracje, które płyną od muzyka do słuchacza. Są zainspirowane falami dźwięku, które pobudzają ciało i podnoszą na duchu. Zestawy noszą wspólny tytuł „Resonant Gestures”, czyli „Rezonujące gesty”, a każdy z nich został nazwany na cześć jednej z pięciu cech, które sprawiają, że muzyka staje się magnetyczna, oraz stanowią starannie zaaranżowaną odę do potęgi śpiewu.

Każdy zestaw zawiera wybór produktów do rąk, ciała lub domu i do każdego z nich ścieżkę dźwiękową skomponowała Kiala Ogawa – mieszkająca w Paryżu artystka znana ze swoich hipnotyzujących kompozycji.

#Galilu