Geranium Pour Monsieur woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: FM - geranium pour monsieur
260,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Geranium Pour Monsieur niesie w sobie długotrwałą świeżość. To wyrafinowana alternatywa dla przeciętnych, paprociowych propozycji, które dominują wśród męskich zapachów. W tej kompozycji użyto geranium z Chin, rodinolu, mięty, anyżku, doprawionych goździkami i cynamonem, a następnie uzupełnionych drzewem sandałowym i białym piżmem. Zapach zawiera również rzadkie, ciepłe i egzotyczne nuty kadzidlanego resinoidu i styrakowca benzoesowego z Tajlandii, dodające całości stabilności i wyrafinowania. Perfumiarz Dominique Rompion stworzył Geranium Pour Monsieur, by zaspokoić poszukiwaczy wyjątkowo eleganckiej świeżości.

Nuty Zapachowe
mięta, anyż, geranium, cynamon, kadzidło frankońskie, styraks, Ambrettolide, paczula, drzewo sandałowe, benzoina, piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Twórca marki o Geranium Pour Monsieur

Szczęście pachnie promiennie i świeżo – jak cytrus lub mięta. Pierwsze perfumy, które przychodzą mi na myśl, to Geranium Pour Monsieur, które tworzymy. Mają ten rześki miętowy zapach geranium, jest w nich coś orzeźwiającego.

Frederic Malle

#Galilu