Good girl gone bad - shower gel

Kod produktu: KIL-goodgirlshowergel
389,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać później z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Kolekcja Bath & Body marki KILIAN to nowa przygoda, której celem jest opracowanie nowych rytuałów perfumeryjnych. Teraz zapach może przedostać się do skóry na różne sposoby, jednak niezmiennie sztuka perfumeryjna jest na najwyższym poziomie. Nieskrępowany zapach Good Girl Gone Bad symbolizuje kobietę, która znalazła się w soczyście kwiatowym wirze przeciwności w samym środku ogrodu dobra i zła. Zapach równie niewinny jak i ponętny. Absolut osmatusa o lekkiej morelowej nucie, kwiat pomarańczy i majowa róża, które otwierają zapach, są uzależnione od kusicielki o potrójnej sile, czyli połączenia trzech kwiatowych syren — absolutu tuberozy, jaśminu i narcyza. Zapach jest wierny sobie i kiedy używamy jednocześnie płynu do mycia, balsamu do ciała i perfum w ramach trzystopniowego rytuału, ślad zapachu jest głęboki, trwały i absolutnie idealny.

O marce Kilian Paris

 

 

Paryska marka, która budzi pożądanie miłośników oryginalnych zapachów na całym świecie. Odważna, piekielnie zmysłowa i ironiczna zarówno w łączeniu składników, jak i ich opisywaniu. Kilian Hennessy, dziedzic i spadkobierca rodzinnej fortuny i interesu (produkcji słynnych koniaków), zawsze podkreślał, że nie chce pracować “dla rodziny”. Kilkanaście lat uczył się rzemiosła u najlepszych, żeby dziś bez wahania spełniać swoje olfaktoryczne fantazje. Jego zapachy są ciężkie, intensywne, nawet mroczne. Kocha nuty drzewne, ambrowe, kadzidlane. 

Te zapachy to luksus w czystej postaci, tak samo jak flakony i pudełka w stylu Art Déco, które z powodzeniem mogą służyć jako szkatułki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu