Hypær EDP 75 ml

Grupa olfaktoryczna: piżmowa, drzewna, zielona
Kod produktu: AETH016
540,00 zł 297,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 540,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Hypær to wyjątkowy, zmysłowy i subtelny zapach na bazie kaszmeranu, molekuły otulonej atłasem, rozpoczynający się od świeżego uderzenia triplalu, przechodzącego w drzewną i piżmową bazę dzięki dodatkom kephalis, ambrettolide i musk t. Radosny, uzależniający i uwodzicielski zapach o nieodpartym uroku.

 

Uwaga: Zewnętrzne opakowanie może posiadać wady typu wgniecenia lub zarysowania, nie mają one jednak wpływu na działanie produktu.

Składniki

Cashmeran ™, triplal, kephalis, ambrettolide, musk t

Zielony / piżmowy / drzewny / ambrowy 

Nuty Zapachowe
Cashmeran, Triplal, Kephalis, Ambrettolide, Musk T

O marce Aether

 

Æther to zapachy konceptualne, hołd złożony molekułom syntetycznym. Stanowią pewną olfaktoryczną zagadkę — przyzwyczajeni do nut zapachowych czerpiących z natury i bliskiego otoczenia człowieka, przy pierwszym  spotkaniu z nimi nie mamy czego się chwycić. Nos (i mózg) traci punkt oparcia.  Jednak jest to miły rodzaj zaskoczenia — taki, który szybko przeradza się w zachwyt. Wnosi powiew świeżości,  a nawet ukojenia.

„Perfekcja jest osiągnięta nie wtedy, kiedy nie trzeba już niczego dodawać, ale wtedy, gdy nie trzeba niczego usuwać” — cytat z Antoine’a de Saint-Exupéry’ego na stronie Aether najlepiej oddaje ideę tej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu