lumen_esc woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: NMC-lumenesc
671,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Stworzenie laboratoryjnej wersji zapachu fiołków było jednym z najwcześniejszych triumfów chemii zapachowej i od tego czasu te jonony stanowią filar perfumerii. Violettyne® jest odpowiedzią XXI wieku na ich tęskny, pudrowy zapach: nadnaturalnie jasny fiolet z metaliczną wibracją otoczony fluorescencyjną zielenią. Ta najnowocześniejsza molekuła opatentowana w 2000 roku przez Firmenich zamienia zapach lumen_esce* w światło.

Elektryczny Fiołek symbolizuje kolor majestatu i mistycyzmu. Tajemnicy i magii. Inspiracji i harmonii... Od tysiącleci kojarzony z wywyższeniem jest również najwyższą częstotliwością światła widzialnego. W lumen_esce* Frank Voelkl gra na obu znaczeniach tego słowa, wyrażając istotę koloru przez pełne spektrum zapachu kwiatu. Intensywna Molekuła Violettyne® wzmocniona chłodną jak ogórek esencją liści fiołka atakuje prądem o wysokim napięciu od kwiatów po korzenie. Płatki drżą, a wiosenny bukiet kwiatów uwalnia swoje aromaty (frezja, jaśmin, irys i róża). Paczula Prisma, nowatorski naturalny składnik destylowany i ponownie łączony, by wzmocnić jego drzewne ciepło, rzuca czarne światło na ten promienny bukiet.


* Nazwa pochodzi od lumenu, jednostki miary światła.

Nuty Zapachowe

Violettyne®, fiołek (liść), frezja, jaśmin sambac, róża bułgarska, bergamotka, Patchouli Prisma

O marce Nomenclature

 

 

Nowojorska, absolutnie futurystyczna odpowiedź na tradycyjne podejście do tworzenia perfum. Jej sekretem są ekskluzywne, syntetyczne molekuły i zaawansowana biotechnologia. Każdy z zapachów tej marki składa się zaledwie z kilku nut, a mimo to jest niezwykle wielowymiarowy i krystalicznie transparentny. Te kompozycje spodobają się fanom “syntetyków”.

Pod wszystkimi kompozycjami podpisuje się duet perfumiarzy Karl Bradl i Carlos Quintero.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu