Lux woda perfumowana 75ml

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: MN06
939,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

ZAPACH DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

Zapach Lux to studium światła stworzone przez Monę z najcenniejszych składników, aby odzwierciedlić intymny nastrój sekretnej namiętności. Rozwija się harmonijnie w kultowym stylu światłocienia, tak charakterystycznym dla tej perfumiarki. Jego jasny, lekko burzliwy początek stopniowo ociepla się i ustępuje zniewalającej słodyczy zmysłowych nut, które ciasno otulają skórę.

Promienne nuty cytryny sycylijskiej są jak bąbelki szampana: wybijają się na powierzchnię z cytrusową słodyczą Litsea cubeba i olejku bigarade petitgrain z gorzkiej pomarańczy. Radosne nuty głowy opadają ku cytrusowo-ziemistej wetywerii i przekształcają się w drzewną, kremową miękkość. Mityczne drzewo sandałowe z Mysore i korzenne drzewno cedrowe na długo pozostawiają swoje zmysłowe ślady.

Składniki

 Sycylijska cytryna, litsea cubeba, gorzka pomarańcza, haitański wetiwer, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, piżmo, ambra, benzoes syjamski, wanilia burbońska.

Nuty Zapachowe
sycylijska cytryna, petitgrain, drzewo cedrowe, benzoina syjamska, wanilia bourbońska

O marce Mona di Orio

 

 

“Jedną z najważniejszych cech kompozycji, które tworzę, jest światło. Uwielbiam bawić się zapachami tak, jak malarz bawi się światłocieniem. Nuty głowy są jasne i pełne blasku, nuty serca pełne refleksów, a nuty bazy osadzone w mroku” tak Mona di Orio opowiadała o swojej filozofii tworzenia perfumiarskich arcydzieł. Na jej pracę i myślenie o zapachach wpłynęło niewątpliwie klasyczne wykształcenie, erudycja i ponad piętnastoletni staż u jednego z największych autorytetów perfumiarstwa Edmunda Roudnitski.

To zapachy, których nie da się zapomnieć, a tym bardziej podrobić czy zastąpić. Unikalne, wielowątkowe, pełne głębi. Jest w nich pokora wobec surowca i zmysłu węchu, prawdziwa pasja i coś niezwykle rzadkiego i trudnego do nazwania — pewnie dlatego tak poruszającego.

Mona di Orio zmarła nagle w 2011 roku. Jej dzieło kontynuuje Jeroen Oude Sogtoen.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Mona di Orio

#Galilu