Lys Mediterranee woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: FM - lys mediterranee
305,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

 Wyobraź sobie upalny letni wieczór nad Morzem Śródziemnym, kiedy bryza łączy się delikatnie z pikantnym zapachem nadmorskiej konwalii. Lys Mediterranee, kreacja perfumiarza Edouarda Flechiera, to impresyjny zapach, złożony w hołdzie kwiatu konwalii, wzbogacony o świeże akordy. Kwiat pomarańczy otwiera drogę nucie morskiej. Wyczuwalne są również musujące nuty lilii, piżma i wanilii. Promienne doświadczenie.

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Lys Mediterranee

Lys Mediterranee Edouarda Flechiera to jedne z najjaśniejszych, najczystszych zapachów, jakie posiadam. M. Flechier połączył lilie z trzech źródeł, aby stworzyć kompozyt o niezwykłej mocy, który stał się rdzeniem tych perfum. Dodał do niego kwiat pomarańczy, arcydzięgiel i piżmo, które doskonale uzupełniają „nadlilię”. Szukasz zapachu tego kwiatu w perfumach? Oto jeden z najlepszych wyborów.

Mark Behnke, Colognoisseur

#Galilu