pl en
Koszyk0

Marki

od
do

Poppy King, założycielka firmy Lipstick Queen, nie jest wizażystką z zawodu. Jest po prostu królową szminek i to już od najmłodszych lat. Jej obsesja na tym punkcie rozpoczęła się od zabaw w przebieranki, gdy miała siedem lat.

„Kiedy jako mała dziewczynka pomalowałam usta po raz pierwszy w życiu, to było prawdziwe olśnienie. Dzięki szmince mamy czułam się jak superbohaterka. Z tak wspaniałymi ustami mogę wszystko. Do teraz czuję przypływ adrenaliny za każdym razem, gdy maluję się ekskluzywną szminką!”.

Jednak szminki dostępne na rynku nie były dla Poppy wystarczająco dobre. Postanowiła stworzyć własną markę kosmetyków kiedy miała 18 lat i od tego czasu stała się legendą w branży. Firma Lipstick Queen to jej najnowsza marka, którą założyła w 2007 roku w Barneys w Nowym Jorku.

Produkty Lipstick Queen są całkowicie poświęcone ustom, ustom i tylko ustom. W każdym sezonie firma wypuszcza na rynek nowy, przełomowy produkt do ich pielęgnacji. Marka stała się kultowa w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Pojawia się w magazynach, czasopismach i programach telewizyjnych na całym świecie oraz na ustach najwybitniejszych osobowości. Firma Lipstick Queen osiąga coraz to nowe sukcesy.

Poppy ma unikalne podejście do pielęgnacji ust: niekonwencjonalne lecz pełne szyku i elegancji. Zdobyła dzięki temu rzesze zwolenników. Wystarczy wypróbować jeden produkt Lipstick Queen, aby zrozumieć i podzielić jej pasję i cieszyć się kobiecością, którą emanują każdy odcień i każda formuła.

Pokaż więcej