Methaldone woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drzewna, kadzidlana
Kod produktu: AETH013
665,00 zł 365,75 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 665,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać później z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Zsyntetyzowanie tego związku wymagało wiele pracy. Astronauta, powracający z międzynarodowej stacji kosmicznej, opisał ten szczególny zapach (nowy akord zbudowany wokół składnika DYNAMONE BELAMBRE®) jako „raczej przyjemny, słodkawy i metaliczny” (AMBERMAX®, SILVANONE®, BOISIRIS®). To zapach przestrzeni kosmicznej, który owiewa nutami płonącego metalu (dawka uderzeniowa składnika ROSYRANE®), gdy otwiera się drzwi promu kosmicznego. Uzyskaliśmy te wrażenia zapachowe dzięki połączeniu cząstek wysokoenergetycznych, występujących w kosmosie, z molekułami unoszącymi się w kabinie statku kosmicznego.

Zapach METHALDONE ilustruje nałogi współczesnego człowieka, zwłaszcza uzależnienie od pieniędzy i sukcesu. Da się w nim wyczuć charakterystyczny zapach metalowych monet. Zapach płonącego metalu to nowoczesny odpowiednik zapachu kadzidła, stosowanego w rytuałach religijnych. Czy to nie skłania do przemyśleń o roli pieniądza w naszym społeczeństwie?

Kompozycję stworzył RODRIGO FLORES ROUX, starszy perfumiarz Givaudan NYC, korzystając z „zakładników” – opatentowanych przez Givaudan molekuł syntetycznych.

Składniki
DYNAMONE BELAMBRE®, AMBERMAX®, SILVANONE®, BOISIRIS®, ROSYRANE®
Nuty Zapachowe
Dynamone Belambre, Ambermax, Silvanone, Boisiris, Rosyrane

O marce Aether

 

Æther to zapachy konceptualne, hołd złożony molekułom syntetycznym. Stanowią pewną olfaktoryczną zagadkę — przyzwyczajeni do nut zapachowych czerpiących z natury i bliskiego otoczenia człowieka, przy pierwszym  spotkaniu z nimi nie mamy czego się chwycić. Nos (i mózg) traci punkt oparcia.  Jednak jest to miły rodzaj zaskoczenia — taki, który szybko przeradza się w zachwyt. Wnosi powiew świeżości,  a nawet ukojenia.

„Perfekcja jest osiągnięta nie wtedy, kiedy nie trzeba już niczego dodawać, ale wtedy, gdy nie trzeba niczego usuwać” — cytat z Antoine’a de Saint-Exupéry’ego na stronie Aether najlepiej oddaje ideę tej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu