Metody dostawy


Naszym celem jest jak najszybsze zrealizowanie zamówienia. Postaramy się wysłać je w następnym dniu roboczym od daty jego złożenia. Zastrzegamy sobie jednak prawo realizacji zamówień do 7 dni. Na czas dostarczenia wpływ ma również wybrany przewoźnik. 

 

Metoda dostawy Czas dostawy Cena
FedEx  24-48 godzin 18 PLN
InPost Kurier 48-72 godzin 18 PLN
InPost Paczkomaty 48-72 godzin 16 PLN

 


Zamówienia o wartości powyżej 500 zł wysyłamy wybraną metodą dostawy za darmo. 

W ciągu 24h od utworzenia przez nas zlecenia wysyłki otrzymasz od firmy kurierskiej e-mail z detalami dotyczącymi transportu paczki. Na adres podany w zamówieniu będziesz również otrzymywać aktualizacje dotyczące statusu Twojej przesyłki.

 

Odbiór osobisty


Odbiór osobisty w sklepach Galilu jest bezpłatny. Przesyłkę możesz odebrać w sklepie po wcześniejszym wybraniu lokalizacji i otrzymaniu mailowego potwierdzenia, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Czas przygotowania zamówienia do odbioru trwa do 3 dni roboczych.

Pamiętaj, że aby odebrać zamówienie konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości oraz numeru zamówienia. W przypadku, kiedy zamówienie będzie chciała odebrać osoba inna niż ta, która dokonała zakupu, będzie musiała przedstawić pisemne upoważnienie oraz kopię dowodu osobistego kupującego.