Bezpieczne płatności

Galilu wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Masz możliwość wyboru spośród wielu metod płatności:

Autopay

Wybierając tę metodę płatności, zostaniesz przekierowany do systemu Autopay, w którym zapłacisz kartami płatniczymi, przelewami elektronicznymi ze wszystkich polskich banków, płatnościami mobilnymi lub przez portfele elektroniczne (BLIK, Visa Checkout, Masterpass, Google Pay i Apple Pay). Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

PayPo.Odroczona płatność i raty

Wybierając tę metodę płatności, zostaniesz przekierowany do systemu PayPo, w którym zapłacisz za swoje zamówienie po 30 dniach od daty złożenia lub w wygodnych ratach. W przypadku pierwszych zakupów z PayPo limit zakupowy mieści się w przedziale od 300 do 800 złotych. Natomiast z czasem, robiąc regularne zakupy z PayPo, to 2000 złotych. Poznaj szczegóły.

PayPal

Wybierając tę metodę, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal, w którym zapłacisz za zamówienie z salda konta PayPal lub kartą płatniczą. Nie musisz posiadać konta PayPal aby zapłacić tą metodą płatności.

Faktura VAT

W koszyku zaznacz, czy zakupy realizowane są przez osobę prywatną czy firmę. Po wybraniu drugiej opcji zostaniesz poproszony o wprowadzenie potrzebnych informacji.