Mon Vetiver woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: ESSE-monvetiver
99,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

„Idea tych perfum jest przede wszystkim koncepcją, którą można określić kilkoma prostymi zdaniami. Nowoczesną elegancję perfum wyobrażam sobie jako bazę wetiweru i akordów ginu. To spotkanie z silnym charakterem o drzewnych i aromatycznych akcentach.”

Charyzmatyczna i elegancka – ale zaskakująca – ta kompozycja koncentruje się wokół naturalnej esencji haitańskiego wetiweru. Niespodziewany akord ginu nadaje perfumom świeżości pochodzącej z meksykańskiej limonki i esencji jałowca. Akcenty naturalnej lawendy i goryczki, podkreślone tajemniczymi obliczami drzewa kaszmirowego i naturalnej indonezyjskiej paczuli, sprawiają, że ta kompozycja intryguje jeszcze mocniej. Mon Vetiver został oparty na Vetiver Haiti od LMR, które uzyskało certyfikat „For Life”, redukując wpływ na środowisko i wspierając społeczności rolnicze na Haiti.

Nuty Zapachowe
mięta pieprzowa, meksykańska limonka, jałowiec, lawandyna, wetiwer z Haiti (absolut), kaszmeran, paczula, drzewo gwajakowe

O marce Essential Parfums

 

 

Marka jest prekursorem tzw. świadomego perfumiarstwa, które zamiast marketingu na podium stawia ochronę naturalnych zasobów, dbanie o środowisko i uczciwą współpracę z lokalnymi społecznościami przy pozyskiwaniu składników perfum.

“Naszym priorytetem jest zapach sam w sobie, a nie jego otoczka (dekoracyjne butelki, koszty reklamy i opłaty licencyjne, które często wprowadzają zamęt do świata perfum). Jeśli chodzi o same składniki, prostota to najwyższy poziom wytworności, dlatego skupiamy się na cennej garstce naturalnych substancji, unikając kakofonii ich syntetycznych substytutów. Zapach powinien mówić sam za siebie” — głosi manifest właścicieli.

Od siebie dodamy, że to kompozycje naturalne, pełne światła, raczej lekkie i nieskomplikowane, ale zdecydowanie z klasą.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Bruno Jovanovic o Mon Vetiver

Opinie o Mon Vetiver

Wetyweria często ma męski zapach benzyny i gumy, który wydaje mi się trudny. I tutaj się go na początku wyczuwa, ale niemal natychmiast zostaje zbalansowany za pomocą doskonale wyważonych nut ziołowych, które przenoszą go z salonu samochodowego na przyjęcie w ogrodzie. Dzięki nim Essential Parfums Mon Vetiver staje się beztroskim zapachem fougere z dodatkiem ginu i toniku.

Lauryn Beer, Ca Fleure Bon

#Galilu