Mouthwash 50 ml

Kod produktu: SMN235
85,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Płyn do płukania ust

Znana od wieków receptura. Wodno-alkoholowy roztwór do czyszczenia jamy ustnej na bazie aromatycznych roślin – olejków eterycznych z mięty i anyżu. Wszystkie składniki pozwalają utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej dzięki swoim właściwościom antyseptycznym i odświeżającym.

50 ml 

Sposób użycia

Rozcieńcz kilka kropel w szklance wody i wypłucz usta lub wylej powstały roztwór bezpośrednio na szczoteczkę do zębów.

Uwaga: nie połykać (zawiera czysty alkohol). Trzymać poza zasięgiem dzieci.

O marce Santa Maria Novella

 

 

Florencja to siedziba jednej z najstarszych aptek na świecie Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella, której początki sięgają XIII wieku. Z mieszanek kwiatów i ziół zebranych na toskańskich wzgórzach, dojrzewających w starych, terakotowych słojach, od wieków powstają słynne zapachy i preparaty do pielęgnacji. Wśród kompozycji do dziś produkowanych zgodnie z dominikańskimi formułami znajdują się Acqua di Colonia (ulubiony zapach Katarzyny Medycejskiej), stworzona w XVII wieku Acqua di Santa Maria Novella oraz Acqua di Rose doskonały tonik odświeżający, sprzedawany od drugiej połowy XIV wieku, oraz ręcznie kształtowane i pakowane mydła, które dojrzewają 60 dni w wentylowanych gablotach.

Wszystkie produkty powstają wyłącznie we Florencji, na bazie roślin i ziół leczniczych hodowanych tak samo, jak w średniowieczu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Galilu prezentuje markę Santa Maria Novella

#Galilu