muskethanol woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, piżmowa, owocowa, aldehydowa
Kod produktu: AETH010
665,00 zł 365,75 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 665,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Iluzja nowej rzeczywistości: garść złotego piasku wsypana do alkoholu (DAMASCENONE) zaczyna błyszczeć tysiącem magicznych cekinów. Jego migotanie jest jak srebrzyste fale morza. Niepokojące wrażenie piasku, który urósł niemalże do rangi bytu abstrakcyjnego. Piasku ze stali, futurystycznego, pochodzącego z innego świata (CETALOX®, MUSCONE®).

Muskethanol marki AETHER to nowy wymiar alkoholu. Do odtworzenia zapachu i aromatu alkoholu wykorzystaliśmy składnik DAMASCENONE, przypominający śliwowicę, oraz MUSCONE, który przyjemnie rozgrzewa skórę. Całość tworzy owocowe, orientalne i korzenne wrażenie. 

 

Uwaga: Zewnętrzne opakowanie może posiadać wady typu wgniecenia lub zarysowania, nie mają one jednak wpływu na działanie produktu.

Składniki
ALDEHYDE CYCLAMEN / DAMASCENONE / FLOROL / MUSCONE / GLOBALIDE / CETALOX
Nuty Zapachowe
Aldehyde Cyclamen, Damascenone, Florol, Muscone, Globalde, Cetalox

O marce Aether

 

Æther to zapachy konceptualne, hołd złożony molekułom syntetycznym. Stanowią pewną olfaktoryczną zagadkę — przyzwyczajeni do nut zapachowych czerpiących z natury i bliskiego otoczenia człowieka, przy pierwszym  spotkaniu z nimi nie mamy czego się chwycić. Nos (i mózg) traci punkt oparcia.  Jednak jest to miły rodzaj zaskoczenia — taki, który szybko przeradza się w zachwyt. Wnosi powiew świeżości,  a nawet ukojenia.

„Perfekcja jest osiągnięta nie wtedy, kiedy nie trzeba już niczego dodawać, ale wtedy, gdy nie trzeba niczego usuwać” — cytat z Antoine’a de Saint-Exupéry’ego na stronie Aether najlepiej oddaje ideę tej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu