Witaj na nowej stronie Galilu.pl

W końcu możemy Wam zaprezentować nad czym pracowałyśmy od miesięcy. Mamy nadzieję, że korzystanie z naszej strony będzie dla Was przyjemnością. Jeśli spotkasz się z jakąś niedogodnością, opisz problem w okienku czatu — każde zgłoszenie będzie szczegółowo analizowane, a system usprawniany. Dziękujemy za wyrozumiałość i podzielenie się uwagami!

 

 

Oto kilka ważnych informacji o Twoim koncie:


→ Aby zalogować się do swojego konta utworzonego na wcześniejszej wersji strony, musisz ustawić nowe hasło. Możesz zrobić to wygodnie TUTAJ. Po wypełnieniu formularza otrzymasz automatycznego maila z linkiem do utworzenia nowego hasła.

UWAGA: Pamiętaj, aby w procesie odzyskiwania hasła podać właściwy adres e-mail, który powiązany jest z Twoim kontem.

→ Konta założone po 20 września 2022 muszą zostać założone ponownie od podstaw. Jeżeli rejestrowałaś/eś się na naszej stronie po raz pierwszy w przeciągu ostatniego miesiąca, musisz to zrobić ponownie TUTAJ. Za tę niedogodność przepraszamy.

→ W koncie klienta nie znajdziesz swoich przeszłych zamówień, wszystkich adresów oraz produktów ulubionych. Jednak każde kolejne zamówienie będzie już widoczne, a ulubione produkty możesz oznaczyć zostawiając serduszko ♥ na ich karcie.

→ Jeśli napotkasz na problemy związane z dostępem do konta, napisz do nas wiadomość na adres [email protected]


→ Jeśli posiadasz ważny bon upominkowy online, na którym wciąż pozostają środki, napisz do nas na adres [email protected] — przygotujemy dla Ciebie nowy kod, abyś mogła/mógł z niego skorzystać.