organic sheer sunscreen mist SPF 30

Kod produktu: STJ-sheersunscreenmist
0,00 zł 0,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać później z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Formuła klarownej mgiełki o szerokim spektrum działania, przygotowana w ponad 70% ze składników organicznych, bez zawartości oksybenzonu i OMC: to jedyny taki produkt przeciwsłoneczny na rynku. Te dwie substancje to najczęściej stosowana składniki aktywne kremów przeciwsłonecznych na rynku, mimo że mają znane działanie zaburzające układ hormonalny i są silnie uczulające.  Wykazano ponadto, że mają szkodliwe działanie na środowisko: niszczą rafy koralowe. 

Soleil Toujours proponuje najlepszą w tej kategorii produktów mgiełkę przeciwsłoneczną, która nie zawiera szkodliwych chemikaliów, a jednocześnie została wzbogacona w substancje silnie odżywiające skórę i przeciwutleniające.

  • Klarowna mgiełka przeciwsłoneczna nie tylko została wyprodukowana w ponad 70% ze składników organicznych, ale również zapewnia dużą stabilność i szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UV.
  • Nie zawiera oksybenzonu o wykazanym działaniu powodującym zmiany na poziomie biochemicznym i komórkowym oraz zaburzenia hormonalne. Składnik ten został nazwany alergenem roku 2014 i wchłania się w skórę w dużych ilościach. Zgodnie z danymi Amerykańskiego Ośrodka Zwalczania Chorób i Profilaktyki, substancja ta występuje w organizmach nawet 97% osób w USA.
  • Nie zawiera OMC o wykazanym działaniu powodującym zmiany na poziomie biochemicznym i komórkowym oraz zaburzenia hormonalne. Ten składnik ma po wchłonięciu przez skórę działanie przypominające hormony, co wykazano w badaniach na zwierzętach. Można go wykryć u ludzi, w tym w próbkach mleka kobiecego.
  • EcoSunComplex®, nasz opatentowany, naturalny system, składający się z czerwonych alg, estrów witaminy C, witaminy E i bisabololu. Wzmacnia działanie filtra SPF, ogranicza uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem UV, zapobiega utracie jędrności skóry i wygładza cerę.
  • Zawiera wyciąg z liści zielonej herbaty, bogatej w przeciwutleniacze, które ograniczają stres oksydacyjny poprzez zwalczanie wolnych rodników.

O marce Soleil Toujours

Inspiracją dla marki Soleil Toujours jest moje głębokie przekonanie, że owszem, można mieć wszystko: niezawodną ochronę przeciwsłoneczną, odmłodzoną cerę i odżywioną skórę. Warto realizować swoje pasje każdego dnia, ale punktem wyjścia powinna być ochrona skóry przed słońcem.

Chciałam zrewolucjonizować nasz sposób myślenia o ochronie przeciwsłonecznej i połączyć współczesną elegancję z wysoką jakością oraz dbałością o zdrowy, przemyślany tryb życia. Tak powstała marka Soleil i jej przełomowe produkty, stworzone z najlepszych, najbezpieczniejszych i naturalnych składników organicznych.

Produkty Soleil zapewniają wszystko w jednym: szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UV i aktywne składniki chroniące przed wolnymi rodnikami tlenowymi i przedwczesnym starzeniem.

Valerie McMurray, założycielka i dyrektor generalny

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu