Outrageous woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna, cytrusowa
Kod produktu: FM-outrageous
179,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Frederic Malle zawsze podziwiał Sophię Grojsman. Spośród wszystkich perfumiarzy spoza swojego prestiżowego laboratorium Roure Bertrand Dupont, to właśnie z nią najbardziej chciał nawiązać współpracę. Gdy zrezygnował ze stałej pracy w Roure i został jednym z najbardziej cenionych w Paryżu konsultantów, postanowił się z nią skontaktować. Wraz z upływem lat ich relacje zawodowe przekształciły się w osobiste. Połączyło ich braterstwo dusz. Owocem ich współpracy jest prawdopodobnie najbardziej męski z jej zapachów, który powstał po tym, jak Frederic droczył się z nią, że nie próbuje tworzyć perfum dla mężczyzn.

Inspiracją był brazylijski cocktail Caipirinha: samba na plaży, powiew zapachu pomarańczy, błękit nieba i fal morskich, ekstatyczny śmiech seksownych, młodych ludzi. Outrageous to eksplozja bergamoty, mandarynki i zielonego jabłka na zmysłowym tle cynamonu, piżma i ambroksanu. Jest teatralny, świąteczny i barwny. Frederic określił ten zapach seksapilem w czystej postaci.

 

Nuty Zapachowe
bergamotka, mandarynka, pomarańcza, cynamon, jabłko, drzewo cedrowe, Ambroxan, piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Outrageous

Z nazwą taką jak Outrageous ten zapach z pewnością przyciągnie uwagę. Jest inspirowany brazylijskim koktajlem caipirinha, więc przygotuj się na coś beztroskiego, odświętnego i seksownego. Nuty zapachowe to pomarańcza, bergamotka, mandarynka, jabłko, cynamon, cedr, ambroksan i piżmo.

Sarah Yang, Who What Wear

#Galilu