Praca w Galilu

Wierzymy w moc dobrej energii, profesjonalizm i pasję – bo to one sprawiają, że jesteśmy zgranym zespołem.

Wierzymy w jakość, nie tylko perfum i kosmetyków, ale także wzajemnych relacji, które na co dzień pielęgnujemy. Życzliwość, koleżeństwo, wsparcie i wrażliwość są niezbędnymi składnikami świata Galilu. Jeśli jest Ci to bliskie i czujesz, że towarzyszenie innym w odkrywaniu piękna zapachów, i przy okazji siebie, może być również twoją drogą – dołącz do nas.

Co nas wyróżnia

Galilu to idea wymyślona i realizowana wyłącznie przez kobiety. Od 2006 roku nasza odwaga i śmiałość w podążaniu za pasją, wiara w twórczy potencjał, siłę i intuicję kobiet przynosi sukcesy. I nieprzerwanie jest mocną stroną marki Galilu. O tym, jak zaczęła się ta niezwykła historia możesz przeczytać TUTAJ.

Co oferujemy


Rozwój. Każdy dzień w Galilu jest okazją do rozwoju. Stajemy się ekspertkami w świecie niszowych perfum i kosmetyków biorąc udział w szkoleniach, ale przede wszystkim poznajemy, testujemy i sprawdzamy każdy produkt na własnej skórze. Dzięki temu możemy doradzać klientom na podstawie bogatych i prawdziwych doświadczeń.

Stabilizacja. W naszym zespole spotkasz osoby, które pracują tu od początków istnienia firmy. Dbamy o to, aby Galilu było miejscem, w którym ludzie mogą budować swoją karierę przez wiele lat. Oferujemy pracę na pełen etat w elastycznym systemie zmianowym.

Autentyczność. Cenimy i szanujemy różnorodność. A indywidualność jest dla nas tak samo ważna i naturalna, jak uśmiech i szczerość. Tutaj każdy może być sobą, mieć własny styl i sposób na życie. Ważne, że razem tworzymy coś wspaniałego.

Jak do nas dołączyć

Ciekawi nas kim jesteś. Czy tak samo, jak my zakochasz się w świecie Galilu? Sprawdźmy to razem, wystarczą tylko 3 kroki:

Krok 1: prześlij swoje CV na adres [email protected]. Do zgłoszenia możesz dołączyć krótki filmik (maksymalnie 3 minuty), w którym opowiesz nam o sobie: kim jesteś, co Cię pasjonuje, co sprawia, że chcesz dołączyć do zespołu Galilu.
Krok 2: przyjdź na rozmowę z kierowniczką sklepu.
Krok 3: weź udział w płatnym dniu próbnym.

Po przejściu procesu rekrutacji zaprosimy Cię do udziału w trzymiesięcznym okresie przygotowań. W tym czasie zadbamy o twoją wiedzę i niezbędne umiejętności. 

Do zobaczenia!